aboutus

Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd.

Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Markalar: Tianzhili
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 5000000-10000000
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

   2009 yılında kurulan Shenzhen Tianzhili crystal Co.Ltd, Guangdong Eyaleti, Shenzhen'de bulunmaktadır, daha sonra 2019'un sonunda Heyuan'a taşınmış ve 30 milyondan fazla kayıtlı sermaye ile Heyuan Tianzhili Technology Co.Ltd. 100 çalışanı, 8000 metrekare tesis alanı ve yıllık 5 milyon adet safir gofret üretim kapasitesi.Farklı boyutlarda fotoelektrik pencere, elektronik taban filmi, saat lensi, cep telefonu ekranı, elektronik cihaz ekranı, LED safir filament ipliği, cep telefonu kamera koruması gibi aşağıdaki iş kapsamına sahip çeşitli safir kristal , üretiminde uzmanız kapak, cep telefonu tuşları vb. tecrübeli profesyonel teknoloji ekibi, yönetim kadrosu ve birinci sınıf satış sonrası hizmet ekibi ile en gelişmiş üretim ile 30 yılı aşkın süredir safir sektöründe faaliyet göstermektedir. ekipman, muayene ekipmanı ve tozsuz atölye.
Şirketin kuruluşundan bu yana, şu anda Çin ve Avrupalı ​​şirketlerdeki bazı tanınmış marka müşterilere ürün tedarik eden "geliştirme kalitesi, hizmet yaratma politikası, ilerlemeye devam et" uygulamasına her zaman bağlı kaldık.
Kendimizin tüm yönleriyle kalitemizi geliştirirken, ürünlerin kalitesini artıracak ve içtenlikle yüksek ve yeni ürün ve daha iyi hizmet sunacağız.

 

Çin Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. şirket Profili 3

İletişim bilgileri