aboutus
Üretim hattı

Şirket Bilgisi:

2009 yılında kuruldu. El sanatları safir kol saati camları, safir camlar ve ilgili bileşenler konusunda uzmanız. Safir pencere ve safir ürünleri saat yapımında, optik, ilaç, havacılık, askeri ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Müşterilerimize yüksek kalite, rekabetçi fiyat safir pencere ve safir saat camı sağlamakta ısrar ediyoruz. Zamanında teslimat tarihleri ​​ve mükemmel satış sonrası servis hizmeti de hizmetimizin önemli bir parçasıdır.

Müşterilerimiz arasında iyi bir üne sahibiz. Safir penceremiz ve safir saat camımız Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve diğer gelişmiş ülkelere istikrarlı bir şekilde ihraç edilmektedir.

Tasarım ve uygulamada ileri teknolojiye ve zengin deneyime sahibiz. Müşterilerimizin gereksinimlerini hızlı ve verimli bir şekilde karşılamak için ürünlerimizi geliştirip özelleştirmemizi sağlamak.

Müşterinin safir penceresinin kalitesini tam olarak garanti altına almak için kapsamlı üretim süreci kontrolüyle birlikte ISD9001: 2008 kalite yönetim sisteminin yanı sıra sgs sertifikası, msds sertifikası uyguluyoruz.

Başlıca ürünlerimiz: safir pencere, safir saat camı, safir telefon ekranı, barkod tarayıcı safir

pencere, safir optik pencere, safir koruma penceresi, safir çubuk, safir yüzük, safir tüp, safir led filament ve diğer safir ürünler.

Ar-Ge

Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. fabrika üretim hattı 5

İletişim bilgileri