products

Özel Şekil Dışbükey Safir Cam Saatler 1-200 mm Kalınlık

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: Tianzhili
Model numarası: Safir Cam
Fiyat: US $5.00
Detay Bilgi
Türü: Parça Saatleri Malzeme: Safir
Boyutu: 1-200mm şekil: Özel şekil
Yüzey işleme: Cilalı Yüzey kalitesi: 80 / 50,60 / 40,40 / 20
Vurgulamak:

convex watch glass

,

convex crystal glass


Ürün Açıklaması

1-200 mm kalınlığında saatler için özel şekil dışbükey safir cam

Ürün Açıklaması

Sentetik Safir, altıgen kristal şeklinde büyütülmüş bir alüminyum oksit malzemedir. Isıya karşı yüksek direnci olan çok sert bir malzemedir. Kristal yapısından dolayı, malzeme özellikleri istenen yöne bağlı olarak değişebilir. SGP, Sapphire'ı çeşitli boyutlarda, şekillerde ve yüzey kaplamalarında CNC freze, delme, kesme, kucaklama ve cilalama yapabilir.

Sentetik safir kristal veya “cam” aslında cam değildir. Çok yüksek sıcaklıklarda saf alüminyum oksitten kristalize edilen çok sert, şeffaf bir malzemedir. Sentetik safir, doğal safir değerli taşlarla aynı sertliğe sahiptir, ancak değerli taşlara çeşitli tonlar veren renklendirici maddeler olmadan. Isıtıldığında, sentetik safir yuvarlak kütleler oluşturur, daha sonra elmas kaplı testerelerle parçalara dilimlenir. Bu diskler daha sonra öğütülür ve saat kristallerine parlatılır. (Safir kristallerin nispeten pahalı olmasının bir nedeni, bu son derece sert malzemeyi kesmek ve cilalamak için gerekli araçların çok maliyetli olmasıdır.) Safir (doğal veya sentetik olsun) dünyadaki en sert maddelerden biridir. Çeşitli malzemelerin nispi sertliğini derecelendirmek için kullanılan bir sistem olan Mohs ölçeğinde 9 ölçüsüdür. (Elmas ölçüler 10, en yüksek derece.) Sentetik safirlerden yapılmış kristalleri izlemek genellikle çizilmeye karşı dayanıklıdır, çünkü çizilmeleri çok zor - ama imkansız değildir. Elmas onları çizebilir; bu nedenle, Mohs derecesi 9 ve 10 arasında olan, safirden daha sert olan silikon karbür içeren insan yapımı malzemeler de olabilir. Dolayısıyla, saatinizi yanlışlıkla simüle edilmiş bir taş yüzeye veya bu silikon karbür malzemelerin bazılarını içeren bir duvara çizerseniz, kristali çizebilir.

Emlak

Şartname

Kalınlık

0.5-50mm

Boyut toleransı

0.02mm

Kenar Kaplama

Öğütülmüş ve eğimli

Yüzey kalitesi

40-20 kazı kazan

Yüzey Düzlüğü

λ / 4 @ 633 nm

paralellik

Arc3 ark min (≤0.9 mrad)

Açık Diyafram

Merkezi çapın>% 80'i

Sertlik (Knoop)

1370 kg mm-2

Gencin modülü

3,4 x 1011 N m-2

Termal Limit

22 W m-1 K-1

Termal genleşme katsayısı

8,4 x 10-6 K-1

Şirket Bilgisi

Firmamız eksiksiz, standart ve bilimsel kalite yönetim sistemine sahiptir. Karakteristik ürünler ve hizmet işbirliğimizin temelidir ve sizinle birlikte parlak başarılar yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

1011

IMG_6313IMG_6274

   

Muayene ekipmanı

Muayene ekipmanı

1

İnterferometre Geçirgenlik dedektörü

İkinci dereceden eleman Orientometresi

Eğilme ölçümü

İletişim bilgileri
lijia

Telefon numarası : +8617722965647

Naber : +8618606222729